Flash накопичувачі

Flash накопичувачі
Написати відгук

Фільтр
Ціна
грн. грн.
Виробник
Показати все Приховати
Обсяг пам'яті
Показати все Приховати
Інтерфейс
Максимальна швидкість читання
Показати все Приховати
Матеріал корпуса
Показати все Приховати
Колір
Показати все Приховати
Фільтр

Вибір флешки на всі випадки життя

USB флешка є девайсом невеликих розмірів, призначений для зберігання цифрової інформації різних обсягів. Для конструювання девайса використовується флеш пам'ять типу NAND та мікроконтролер. Головною перевагою технології визнається те, що вона не потребує джерела живлення, але для використання USB-накопичувача потрібно підключити його до ПК або портативного електронного гаджета.

Щоб купити флешку, потрібно розуміти, з якою метою вона вам потрібна. Від цього залежить необхідний обсяг, наявність додаткових функцій, особливості корпусу та відповідно ціна пристрою.

Критерії вибору USB флешки

Підбираючи для використання USB накопичувач, необхідно приділити увагу наступним моментам:

  • Форм-фактор. Цей параметр вказує на конструкцію корпусу та розміри пристрою – міні або стандартний варіант. Стандартною вважається прямокутна флешка зі знімним ковпачком. Міні-версії юсб накопичувачів мають менший корпус, ніж роз'єм.

  • Об `єм. Розмір сховища залежить від мети використання накопичувача.

  • Різновид інтерфейсу. Флешки представлені у варіаціях 2.0 (використовувалися до 2012 року, швидкість до 60 Мб/с), 3.0 (швидкість до 600 Мб/с), 3.1 (швидкість до 1250 Мб/с).

  • Матеріал, з якого виготовляється юсб флешка та дизайн. Серед поширених матеріалів метал, пластик, зрідка використовують дерево та гуму.

  • Наявність додаткових функцій. Серед такого роду функцій можна відзначити блокування стирання інформації, це можливо за рахунок перемикача на корпусі. У ряді моделей є функція резервного копіювання, це дає можливість відновити передчасно віддалену інформацію. Цю функцію налаштовують на певну дату або спрацьовування при кожному підключенні.

Вибираємо оптимальний обсяг пам'яті

Скільки коштує флешка, залежить від обсягу пам'яті. Сьогодні можна купити пристрої зі сховищем мінімум 1 Гб, максимум – 2 терабайти.

Оскільки з обігу виходять CD і DVD диски, а більшість нових моделей ноутбуків і комп'ютерів навіть не оснащені дисководами, люди переважно віддають перевагу флешкам об'ємом мінімум в 16 Гб. Це призводить до того, що накопичувачі об'ємом 1-4 Гб вже важко знайти в магазинах.

USB флешку купити нескладно, головне - вибрати відповідний розмір накопичувача. Для зберігання документації та плейлиста (100-300 пісень) підійде обсяг 8-16 Гб. Але якщо потрібно зберігати великі обсяги відео або фото, то найчастіше зупиняють вибір на флешці розміром не менше ніж 64 Гб. При цьому враховуйте, що підсумковий обсяг накопичувача менший за вказаний виробником приблизно на 7%.

Яка швидкість запису та зчитування має бути

На флешку ціна залежить і від швидкості запису та зчитування інформації. Цей показник важливий для тих, хто за допомогою накопичувача переносить дані з одного пристрою на інший, а не зберігає їх. Параметр вимірюється у мегабітах на секунду. Для роботи з документацією цілком підійде показник у межах від 10 до 25 мегабіт на секунду. Якщо потрібно записувати фільми або музику, то цей показник повинен бути в межах 25-50 Мбіт/сек.

Як вибрати надійну модель.

Сучасний USB флеш накопичувач може бути виготовлений із 3 видів матеріалів:

  • металу;

  • пластика;

  • гуми.

Пластикові флешки представлені в каталогах магазинів за низькою ціною, але їх набагато простіше пошкодити, ніж металеві. Завдяки різноманітності забарвлень і форм, кожен покупець зможе підібрати юсб флешку на свій смак. Згідно з численними відгуками, найбільш привабливий дизайн мають фігурні корпуси, але вони не завжди зручні у використанні. Нетипові габарити флешки можуть заважати підключення інших периферійних пристроїв до комп'ютера, наприклад колонок, мишки, клавіатури.

Найбільший захист від ударів забезпечують корпуси із гуми. Такі флешки стануть відмінним вибором для тих, хто носить пристрій завжди із собою та використовує його поза домом або офісом. Крім того, цьому матеріалу властива антиковзна поверхня, яка запобігає випадковому випаданню флешки з руки і навіть кишені.

Орієнтуючись на тип конструкції, накопичувачі можна поділити на такі види:

  • слайдер;

  • моноліт;

  • механізм поворотного типу;

  • зі знімним ковпачком.

Найвищу ціну мають слайдери, оскільки в їх комплектації є фіксатор, який дає можливість приховати або висунути роз'єм. Для таких моделей характерний високий рівень захисту від попадання бруду та вологи. Серед недоліків слайдерів можна відзначити низьку якість фіксаторів, які з часом перестають виконувати свою функцію.

Серед недорогих моделей флешок можна виділити ті, що мають поворотні корпуси. У їхньому механізмі присутні скоби, що обертаються, які прикривають USB. Цей варіант накопичувача максимально захищений від вологи, але не може запобігти проникненню пилу та бруду.

За рівнем надійності перше місце займають девайси зі ковпачком, він максимально щільно прилягає до флешки, тому забезпечує захист від попадання вологи і забруднень. Серед негативних сторін наголошують на тому, що ковпачки часто губляться.

Купити флешку в інтернет магазині Korob

Найякісніші та доступніші за ціною USB накопичувачі можна придбати в інтернет-магазині Korob . У нас великий асортимент флешок різної конфігурації. У каталозі магазину також є широкий вибір інших аксесуарів для ПК . У нас кожен власник комп'ютера, ноутбука або іншого гаджета зможе знайти необхідний супутній товар. Оформити замовлення можна за телефоном або на нашому сайті з доставкою по Україні. Оплата можлива готівкою, післяплатою при отриманні продукції або онлайн з банківської картки.