Вибирайте будь-який товар на сайті інтернет-магазину Korob і оформлюйте замовлення буквально в кілька кліків. Наші клієнти можуть зробити оплату товару будь-яким зручним способом, що є додатковою перевагою покупки!


 • Оплата готівкою

  Оплата готівкою можлива лише при покупці товарів у м.Дніпро Оплата провадиться виключно у національній валюті. Готівковий розрахунок проводиться у день замовлення


 • Накладений платіж

  Оплата післяплатою здійснюється в момент огляду та отримання товару на відділенні компанії перевізника. При оплаті, Ви підписуєте акт приймання-передачі, погоджуючись із його зовнішнім виглядом, комплектом, а також не маєте претензій до нашого інтернет-магазину.

   


 • Безготівкова оплата

  Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється: після оформлення замовлення Вам буде надано рахунок-фактура, за якою Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку. Для юридичних осіб пакет усіх документів надається разом із товаром.
  Виконання замовлення за безготівковим розрахунком проводиться протягом 2-4 робочих днів з моменту оплати рахунку


 • Оплата банківською карткою (LiqPay)

  Оплата через термінал карткою Visa, Mastercard або оплата карткою через платіжну систему LiqPay


 • Оплата частинами ПриватБанк

  Оплата частинами - сервіс від Приватбанку, який дає можливість придбати товари без переплати терміном до 3 місяців. Щоб дізнатися про доступний ліміт, для купівлі товару за сервісом «Оплата частинами», відправте SMS з текстом CHAST на номер 10060

 • Миттєве розстрочення від ПриватБанку

  Миттєва розстрочка - якщо у Вас недостатньо ліміту в сервісі «Оплата частинами», Ви маєте можливість оформити миттєву розстрочку. Дана розстрочка видається до 24-х місяців, комісія для покупця становитиме 2,9% щомісяця від вартості товару.


 • Покупка частинами

  Купівля частинами від МоноБанку – це абсолютно безпроцентна розстрочка, що дозволяє розбити покупку на кількість частин, яка буде зручною для вас. Щоб оформити покупку, необхідно бути клієнтом МоноБанку та знати свій ліміт розстрочки. При необхідності можна збільшувати термін покупки частинами до 24 місяців без будь-яких комісій.

Характеристики товару:
 • Мінимальна сума розстрочки 1 грн
 • Максимальна сума 400 000 грн
 • Реальна річна процентная ставка: 0,000001%
 • Доступний строк платежів: 3-25
 • Порядок погашення: щомісячні платежі рівними частинами
 • Перший платіж в момент оформлення
*Надавач послуг: АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011, номер у держреєстрі банків № 226

Кредит від сервісу «Платі Пізніше»

Кредит від сервісу «Платі Пізніше» дає можливість купити всі необхідні товари швидко, зручно та без відвідування відділень. Оплату можна розбити на 3,6 та 10 платежів. Як скористатися послугою:

 1. Виберіть необхідний товар на сайті, при формуванні замовлення вкажіть зручний спосіб оплати – Кредит від сервісу «Платі Пізніше»;
 2. Виберіть найбільш відповідний за умовами пакет розстрочки;
 3. Заповніть анкету, підпишіть договір та внесіть перший платіж.

Тепер ви можете забирати своє замовлення!

Купуйте якісну, перевірену та надійну комп'ютерну техніку, а також інші товари в інтернет-магазині Korob. Для нас важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою, тому завжди пропонуємо вигідні умови співробітництва та сервіс високого рівня!