ДН0321487
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
грн. / міс
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Состояние | |
| Стан | Відмінна працездатність, перевірена безліччю тестів, може мати невеликі подряпини. Стабільна робота пристрою. ✖Ми надаємо фото, відео або онлайн перегляд на ваш запит. |
| Стан товару | Б/В |
Производитель и модель | |
| Виробник | Lenovo |
| Модель | ThinkCentre M800 MT |
Процесор | |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-6500 (6M Cache, up to 3.60 GHz) |
| Процесор | i5-6500 |
| Кількість ядер процесора | 4 ✖4-ядерний процесор - це центральний пристрій з чотирма незалежними обчислювальними блоками, що дозволяє одночасно обробляти кілька потоків даних. Вони забезпечують високу продуктивність та багатозадачність, оптимальні для роботи, офісних завдань, ігор початкового рівня та обробки фото/відео. |
| Кількість потоків | 4 |
| Покоління процесора | 6 ✖Початок виробництва 2015-2016 рік |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 ГБ |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
Пристрої зберігання даних | |
| Тип накопичувача | SSD ✖SSD накопичувач - твердотільне пристрій, у якому немає рухомих частин, у ньому розміщено набір мікросхем. Він працює за принципом USB флешки, але набагато швидше та надійніше. SSD накопичувач в середньому працює в 2-3 рази швидше за звичайний HDD |
| Об'єм SSD | 480 ГБ |
Чипсет | |
| Чіпсет | Intel Q150 |
Графічний адаптер | |
| Тип відеокарти | Інтегрована ✖Відеокарта розпаяна на чіпі процесора, в ній немає своєї відеопам'яті, вона резервує частину пам'яті із ОЗП. Продуктивність нижча ніж у дескретних карток. Також можна використовувати для невибагливих ігор |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 530 |
Інтерфейс | |
| Рознімання SATA | 4 |
Габарити | |
| Габарити (Д х Ш х В) | 413 x 175 x 406 |
| Вага | 12 кг |
Решта | |
| Тип | Комп'ютер |
| Form Factor | Mini Tower |
| Блок живлення | 250 Вт |
| Тип корпусу | Великий |
| Гарантія | 6 місяців ✖Безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Призначення | Бізнес, Для навчання, Для роботи та навчання |
| Роз'єми | 2 x USB 2.0, 6 x USB 3.2, VGA, DisplayPort, Audio, LAN |
![]() | Додаткова гарантія - 9 місяців (безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару) Вартість додаткової гарантії Ви можете переглянути в картці товару; |
![]() | Додаткова гарантія - 12 місяців (безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару) Вартість додаткової гарантії Ви можете переглянути в картці товару; |
З питань сервісного обслуговування та повернення товару дзвоніть нам за тел.: 0-800-30-35-36 (ПН-ПТ з 10:00 до 19:00).
Усі комп'ютери проходять профілактику, тестування всіх компонентів. Стан товару на працездатність не впливає.
ПК ![]() | Товар б/в може мати невеликі подряпини. Стабільна робота пристрою. |
4 166грн. 4 480грн.
5 375грн. 5 780грн.
6 500грн.
12 249грн.
13 500грн.
11 000грн.
25 000грн.
35 000грн.
7 900грн.