ДН0321537
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
Немає в наявності товару
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Состояние | |
| Стан | Відмінна працездатність, перевірена безліччю тестів, може мати невеликі подряпини. Стабільна робота пристрою. ✖Ми надаємо фото, відео або онлайн перегляд на ваш запит. |
| Стан товару | Б/В |
Производитель и модель | |
| Виробник | HP |
| Модель | ProOne 600 G4 AiO |
Процесор | |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-8500 (9M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Процесор | i5-8500 |
| Кількість ядер процесора | 6 ✖6-ядерний процесор - це центральний пристрій (CPU) з шістьма незалежними обчислювальними ядрами, що забезпечує ефективну роботу в багатозадачному режимі. Це оптимальний вибір для сучасних ігрових ПК та робочих станцій середнього рівня, здатний обробляти до 12 потоків (зазвичай 6 ядер/12 потоків) |
| Кількість потоків | 6 |
| Покоління процесора | 8 ✖Початок виробництва 2018-2019 рік |
| Тип роз'єму | Socket 1151 |
Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 ✖ SO-DIMM DDR4 – це компактні модулі оперативної пам'яті, призначені для ноутбуків, моноблоків та міні-ПК. Зазвичай працюють на 1.2V, що робить їх енергоефективними. Найбільш ходові - 2400 МГц, 2666 МГц та 3200 МГц. |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів під пам'ять | 2 |
Пристрої зберігання даних | |
| Тип накопичувача | SSD ✖SSD накопичувач - твердотільне пристрій, у якому немає рухомих частин, у ньому розміщено набір мікросхем. Він працює за принципом USB флешки, але набагато швидше та надійніше. SSD накопичувач в середньому працює в 2-3 рази швидше за звичайний HDD |
| Об'єм SSD | 240 ГБ |
Чипсет | |
| Чіпсет | Intel Q370 |
Графічний адаптер | |
| Тип відеокарти | Інтегрована ✖Відеокарта розпаяна на чіпі процесора, в ній немає своєї відеопам'яті, вона резервує частину пам'яті із ОЗП. Продуктивність нижча ніж у дескретних карток. Також можна використовувати для невибагливих ігор |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 630 |
Габарити | |
| Вага | 5.8 кг |
Решта | |
| Тип | Моноблок |
| Form Factor | Monoblock |
| Блок живлення | 160 Вт |
| Тип корпусу | Моноблок |
| Гарантія | 6 місяців ✖Безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару |
| Комплектація | Моноблок, кабель живлення, документи, гарантійний талон |
| Роз'єми | 1 x USB 2.0, 4 x USB 3.2, DisplayPort, Audio, LAN |
9 000грн.