ДН0334352
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
грн. / міс
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Ноутбук HP EliteBook 840 G7 FHD (i5-10310U/8/256SSD) - Class B - це доступний бу ноутбук з Європи або США в робочому стані і повними заявленими характеристиками та комплектацією.
Це пристрій від бренду HP (Hewlett-Packard), який є відомим виробником ноутбук для всіх категорій користувачів, від бюджетних моделей для повсякденних завдань до потужних робочих станцій та ігрових систем.
Особливості пристрою:
БВ Ноутбук HP EliteBook 840 G7 є відмінним рішенням у наступних напрямках: для роботи та навчання, для дому, бізнес, робоча станція.
Пристрій має клас зносу Class B, а отже це - "У ноутбук є сліди використання, дана модель є в декількох примірниках, є можливість вибрати. Надаємо фото, відео за запитом".
Можливо додати оперативну пам'ять та SSD, обговорюється з менеджером.
У ціну ноутбук включено:
При відправленні товару в інше місто упаковка проводиться у нас на складі.
Состояние | |
| Стан | Ноутбук із звичайними слідами використання (невеликі подряпини) або дисплей може мати невеликі засвітки, подряпини. Обслуговано, ТП замінено, протестовано. ✖Ми надаємо фото, відео або онлайн перегляд на ваш запит. |
| Стан товару | Б/В |
| Класифікація товару | Class B ✖Пристрій може мати ознаки зношування (невеликі подряпини). На дисплеї можуть бути невеликі, практично не помітні засвітки або биті пікселі. Стабільна робота пристрою. |
Производитель и модель | |
| Виробник | HP |
| Модель | EliteBook 840 G7 |
Процесор | |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Тип процесора та його виробник | Intel Core i5-10310U (6M Cache, up to 4.40 GHz) |
| Процесор | i5-10310U |
| Кількість ядер процесора | 4 ✖4-ядерний процесор - це центральний пристрій з чотирма незалежними обчислювальними блоками, що дозволяє одночасно обробляти кілька потоків даних. Вони забезпечують високу продуктивність та багатозадачність, оптимальні для роботи, офісних завдань, ігор початкового рівня та обробки фото/відео. |
| Кількість потоків | 8 |
| Покоління процесора | 10 ✖Початок виробництва 2020 рік |
Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | SO-DIMM DDR4 ✖ SO-DIMM DDR4 – це компактні модулі оперативної пам'яті, призначені для ноутбуків, моноблоків та міні-ПК. Зазвичай працюють на 1.2V, що робить їх енергоефективними. Найбільш ходові - 2400 МГц, 2666 МГц та 3200 МГц. |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
Пристрої зберігання даних | |
| Тип накопичувача | SSD ✖SSD накопичувач - твердотільне пристрій, у якому немає рухомих частин, у ньому розміщено набір мікросхем. Він працює за принципом USB флешки, але набагато швидше та надійніше. SSD накопичувач в середньому працює в 2-3 рази швидше за звичайний HDD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| оптичний привід | Ні |
Дисплей | |
| Тип матриці | IPS |
| Діагональ екрану | 14” |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 Full HD |
| Кадрова розгортка (Частота кадрів) | 60 Hz |
Графічний адаптер | |
| Тип відеокарти | Інтегрована ✖Відеокарта розпаяна на чіпі процесора, в ній немає своєї відеопам'яті, вона резервує частину пам'яті із ОЗП. Продуктивність нижча ніж у дескретних карток. Також можна використовувати для невибагливих ігор |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Серія відеокарти | Intel UHD |
Порти та інтерфейси | |
| Роз'єми | 2 x USB 3.0, 2 x USB Type C, HDMI, ComboAudio, CardReader |
Габарити | |
| Габарити (Д х Ш х В) | 336 x 214 x 17.9 |
| Вага | 1.33 кг |
Дополнительные характеристики | |
| Призначення | Для навчання , Робоча станція , Для роботи та навчання , Бізнес |
| Підсвічування клавіатури | Є |
| оптичний привід | Ні |
| Комплектація | Ноутбук, блок живлення, мережевий кабель, наклейки на клавіатуру ✖При замовленні товару в інше місто, наша компанія робе пакування за власний рахунок. |
Решта | |
| Класифікація | Клас Б |
| Тип | Ноутбук |
| Гарантія | 6 місяців ✖Безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Колір | Сріблястий |
![]() | Додаткова гарантія - 9 місяців (безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару) Вартість додаткової гарантії Ви можете переглянути в картці товару; |
![]() | Додаткова гарантія - 12 місяців (безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих, у разі не ремонтопридатності заміна товару) Вартість додаткової гарантії Ви можете переглянути в картці товару; |
З питань сервісного обслуговування та повернення товару дзвоніть нам за тел.: 0-800-30-35-36 (ПН-ПТ з 10:00 до 19:00).
Нижче наведені класифікації ноутбуків : Class A, Class A-, Class B, Class B- . Таким чином Ви ознайомитеся зі станом товару, у наведеній нижче таблиці. Усі пристрої проходять профілактику, тестування всіх компонентів. Стан товару на працездатність не впливає.
| Class A/A- | Class B/B- | |
|---|---|---|
![]() | "A" Пристрій в ідеальному стані може мати мінімальні сліди використання. Дисплей не має плям, подряпин та механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою. "A-" Пристрій у відмінному стані може мати мінімальні сліди використання (можливі невеликі подряпини на кришці або корпусі). Дисплей не має плям, подряпин і механічних пошкоджень. Стабільна робота пристрою. | "B" Пристрої можуть мати ознаки зносу (мати невеликі подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвітки або биті пікселі. Стабільна робота пристрою. "B-" Пристрої мають ознаки зношування (подряпини, тріщини). На дисплеї можуть бути невеликі засвітки або биті пікселі. Стабільна робота пристрою. |
7 500грн.
7 999грн.
12 500грн.
8 835грн. 9 500грн.
10 509грн. 11 300грн.
10 230грн. 11 000грн.
10 800грн.
11 800грн.
11 400грн.
10 602грн.