000104850
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
Немає в наявності товару
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Производитель и модель | |
| Виробник | Acer |
Решта | |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Найкраще |
| Комплектація | Блок живлення, кабель живлення + 70 грн |
| Потужність | 90 Вт |
| Сила струму | 4.74 A |
| Сумісність із брендом | Acer |
| Стан товару | Б/В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
395грн.