000104849
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Производитель и модель | |
| Виробник | Lenovo |
Решта | |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Найкраще |
| Комплектація | Блок живлення, кабель живлення + 70 грн |
| Потужність | 90 Вт |
| Сила струму | 4.5 A |
| Сумісність із брендом | Lenovo |
| Стан товару | Б/В |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Square tip with pin |
320грн.
435грн.
370грн.
300грн.
360грн.
435грн.