ДН0194290
Увага: обмежена кількість товару в наявності!
Буде доступний:
Немає в наявності товару
грн. / міс
Способи доставки
Способи оплати
Решта | |
| Автон. робота при maх навантаженні | 3 хв |
| Час заряджання акумулятора | 16 годин |
| Імпульсний захист | Є |
| Кількість розеток | 8 |
| Потужність, ВА | 700 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 3 місяці |
| Комплектація | ДБЖ, кабель живлення |
| Потужність | 405 Вт |
| Виробник | APC |
| Стан товару | Б/В |
| Вага | 7 кг |
| Модель | ES 700VA |
275грн.