Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Відеокарта Nvidia GeForce Quadro NVS 295 256Mb 64bit GDDR2 pci-e 16.x (508286-003)
Товар відкритий у новій вкладці
Відеокарта AMD Radeon HD 7570 1Gb 128bit GDDR5 (Low profile)
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Відеокарта Nvidia GeForce Quadro NVS 300 512Mb 64bit GDDR3 pci-e 16x (Low profile)
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Товар відкритий у новій вкладці
Монтаж відео, підтримка сучасних відеоігор, перегляд Full HD вимагають встановлення нової відеокарти. Ціни на нові відеоадаптери підійдуть не кожному, тому економніше придбати уживану модель. Уживані відеокарти з гарантією мають ряд переваг:
Низька ціна. За нову відеокарту доведеться викласти від 1 до 40 тисяч гривень, тоді як уживані відеокарти коштують від 300 грн.
Європейський бренд Купуючи б/у відеокарти, ви не переплачуєте за бренд, але отримуєте товар європейської якості.
Широкий асортимент. В одному діапазоні цін ви отримуєте як середньо-бюджетні графічні прискорювачі, так і моделі преміум класу. Також серед уживаних відеокарт можна знайти якісні моделі, які вже не випускаються і не продаються в магазинах.
При виборі відеокарти слід звернути увагу на такі характеристики:
Інтерфейсний роз'єм. Для з'єднання відеоадаптера з материнською платою їх роз'єм повинен збігатися. На даний момент існує два інтерфейси: PCI-Express та AGP.
Розрядність шини графіки відповідає за швидкість обробки даних. На сайті представлені моделі із різною шириною пам'яті шини: від 64 до 512 біт.
Сімейство графіки. З двох існуючих на сьогодні сімейств AMD вважається дешевшим, а nVidia – дорожчим, але продуктивнішим.
Об'єм пам'яті – від 2 до 8 Гб – визначає складність виконуваних завдань. Для сучасних ігор підійде відеокарта на 6-8 Гб, для монтажу відео достатньо 4 Гб.
Виробник. На сайті представлені відеокарти для ПК більш ніж 10 виробників, у тому числі популярні моделі від ASUS, MSI та Gigabyte.
Тип пам'яті – GDDR2, GDDR3 та GDDR5 – відповідає за робочу частоту. Чим вище покоління пам'яті, тим вища продуктивність.
Деякі виробники випускають інтегровані в материнську плату відеокарти - у разі при виборі відеоадаптера потрібно звертати увагу на характеристики системної плати.
Окремі критерії існують для вибору вживаної відеокарти для майнінгу . Майнінг - популярний спосіб заробітку криптовалюти , що прийшов до нас із Європи. Реальну вигоду в цьому бізнесі можна отримати тільки з продуктивними адаптерами з хорошим обсягом пам'яті, охолодженням і можливістю розгону.
Функція адаптерів полягає в обробці графічних потоків та виведенні на монітор якісного зображення. Цілком свій потенціал вони відкриваю при правильному доборі. Випускаються адаптери видів: для ПК та ноутбука, що обумовлено конструктивними особливостями техніки. Розміри системного блоку комп'ютера дозволяють встановлювати великі відеоадаптери, оснащені власними системами охолодження і пам'яттю. Для ноутбука існують жорсткі обмеження за розмірами виробу через мініатюрний корпус девайса.
За способом інтеграції (підключення) графічні прискорювачі ділять на три типи:
вбудовані;
дискретні;
гібридні.
Вбудовані чіпсети через низьке споживання і невеликий розмір знайшли своє застосування в портативних бюджетних пристроях (ноутбуках, нетбуках) і офісних ПК. Функціональні можливості скромні: вони не створені для професійного використання. Вбудовані графічні модулі немає вбудованої відеопам'яті, тому використовують частину ОП комп'ютера.
Плюси:
доступна ціна;
економне споживання енергії;
забезпечення коректної роботи класичних додатків та програм.
Мінуси:
небажане навантаження на процесор, ОЗУ;
низька швидкість обробки графічних файлів;
несумісність із потужними іграми, програмами.
Дискретні відеокарти виконані у вигляді окремого чипа або мікросхеми. Не будучи частиною інших компонентів ПК або ноутбука, вони мають власний мікропроцесор для обробки даних та оперативну пам'ять. Встановлюються на техніку, призначену для професійної обробки відео, зображень, коректної роботи додатків та ігор.
Плюси:
висока швидкість обробки графічної інформації;
висока відеопотужність та продуктивність;
сумісність із потужним програмним забезпеченням.
Мінуси:
висока ціна;
велике енергоспоживання.
Гібридні відеокарти поєднують у собі робочі показники описаних вище чіпсетів. Дане конструктивне рішення дозволяє забезпечує автоматичне перемикання між ними під час роботи (без перезавантаження) в залежності від завдання, що виконується в даний момент: дискретний - для графіки, ігор, вбудований - для офісних додатків. Це позитивно відбивається на продуктивності та енергоспоживання.
Плюси:
висока продуктивність;
економія енергоспоживання;
широкий спектр розв'язуваних завдань.
Мінуси:
висока вартість.
Перед тим як купити купити відеокарту для ноутбука або ПК варто перевірити її працездатність. Зробити це можна за допомогою спеціальних програм – достатньо встановити відеоадаптер, увімкнути програму та через півгодини перевірити температуру відеоадаптера. Оптимальною є температура 95 градусів. Для перевірки радимо скористатися програмами Piriform Speccy, GPU Temp чи GPU-Z. Перевірити стабільність роботи та продуктивність картки можна, скориставшись програмою 3DMark.
Зовнішній вигляд також є показник справності. Зверніть увагу на наклейки, колір текстоліту відеоадаптера – на ньому не повинно бути темних або жовтих відтінків. Інакше, це свідчить, що деталь розбирали чи “прогрівали”. Куплена відеокарта в Києві в інтернет-магазині «Короб» - гарантія якості та надійності!
У магазині «Короб» всі б/у відеокарти проходять передпродажну підготовку, що є запорукою їх справності:
спеціалісти магазину оглядають аксесуар візуально, очищають від забруднень та пилу, використовуючи безпечні методики;
оцінюють стан рознімань, виключаючи некоректну інтеграцію виробу;
на завершення - тестують функціональність та продуктивність програмами 3DMark, GPU-Z, GPU Temp або Piriform Speccy.
Карта надходить у продаж, якщо вона відповідає всім технічним запитам. На продукцію поширюється гарантія від двох тижнів до дванадцяти місяців (гарантійні терміни вказані у картці товару на сайті). Протягом цього періоду виріб підлягає сервісному ремонту або обміну (регламентується законом «Про захист прав споживачів»). Рішення про повернення чи обмін виносить сервісний центр, підтверджуючи рішення Актом.
В інтернет-магазині Короб можна недорого придбати б/у та нові відеокарти для покращення графіки та продуктивності комп'ютера. На всі товари ми гарантуємо від магазину. Також деякі моделі комплектуються гарантією від виробника. Додатково у вас є можливість зробити повернення протягом 14 днів згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».
Крім комплектуючих на сайті представлений великий вибір нової та вживаної техніки, серед якої ноутбуки, ігрові Б/У комп'ютери , комплекти ПК, периферійні пристрої, оргтехніка та не тільки. Каталог товарів регулярно поповнюється новими позиціями, що дозволяє кожному клієнту знайти якісні девайси за оптимальною ціною.
Наш інтернет-магазин дає можливість оплатити замовлення зручним для вас способом – готівкою, банківськими картками, безготівковою оплатою або післяплатою. До Києва, Харкова, Одеси та інших міст України доставка здійснюється протягом 1-3 днів. Також можливе самовивезення товару з пункту видачі магазину у Дніпрі.
Наші менеджери допоможуть підібрати відеокарту для вашого комп'ютера за вигідною вартістю – достатньо зателефонувати до номера телефону, який вказаний на сайті.