Дропшипінг для інтернет-магазинів


Інтернет-магазин “Короб” пропонує співпрацю у схемі дропшипінгу. Ви реалізуєте наш товар через ваш сайт та отримуєте прибуток з комісії. Розмір націнки встановлюєте самі. Ми беремо на себе процес доставки покупки по Україні клієнту та гарантійне обслуговування придбаної покупцем техніки. Умови співробітництва, зокрема способи оплати, обумовлюємо у договорі.

У такій схемі ми виступаємо в ролі постачальника, ви продавець наших товарів.

Дропшипінг ноутбуків, комп'ютерної техніки та комплектуючих з вигідними цінами

 • Найдорожчою репутацією — своєю та партнерів.
 • Реалізуємо ноутбуки, монітори, комп'ютери з Європи з ліцензійним програмним забезпеченням безпосередньо від постачальника.
 • Тестуємо кожен товар перед продажем та гарантуємо якість роботи.
 • Забезпечуємо наявність товару без затримок, встановлені терміни та відповідно до заявлених характеристик.
 • Оновлюємо регулярно асортимент та ціни на товар.

Групи товарів та бренди

Магазин “Короб” пропонує до реалізації через систему дропшипінгу такі групи товарів:

 • ноутбуки від брендів Athesi, DELL, Fujitsu, HP, Lenovo, TOSHIBA, пристрої із SSD-накопичувачем;
 • монітори від DELL, HP, Lenovo, Samsung;
 • комп'ютери DELL, Fujitsu, HP, Lenovo, Samsung, зокрема процесори з SSD-накопичувачем.

Варіанти роботи з нами

Пропонуємо дропшипінг комп'ютерів та ноутбуків. Ви розміщуєте наші товари на своїх веб-ресурсах з використанням XML-товарних фідів. Картка товару містить фотографію, докладний опис комплектації та клас зношеності.

Винагорода партнеру розраховуватиметься на основі суми замовлення на одного клієнта. Позиції на веб-сайті можна розміщувати в кількох варіантах:

 • з націнкою від партнера;
 • без встановленої партнерської націнки;
 • з фідом та встановленими цінами, а також без фіда.

Умови співпраці

Для взаємної вигоди організуємо двосторонній процес. З нашого боку – забезпечення асортименту якісного товару, постійний зв'язок менеджерів із партнером, прозора система цін, доставка товару клієнту через поштові сервіси. Від вас активний працюючий сайт із зручною для покупця формою замовлення, ваша швидка реакція на заявки, своєчасний розрахунок за угоди.

Ваш прибуток — від націнки на товар, ціна на який не нижча за рекомендовану. Усі умови співпраці з партнерами прописуємо у договорі.

Що необхідно для співпраці

Для співпраці вам потрібний торговий інтернет-майданчик, яким ви керуєте самостійно. Зберігання, доставку та якість товару гарантує магазин “Короб”. Вам потрібно розмістити позиції наших таврів у себе на веб-сайті, відстежити замовлення клієнта, оформити покупку та отримати оплату. Далі ви розраховуєтесь з нами за товар, залишаючи як прибуток встановлену націнку.

Про компанію

Інтернет-магазин “Короб” у Дніпрі продає б/у ноутбуки, комп'ютери, цифрові принтери з Європи, а також аксесуари та комплектуючі до них. Перед продажем усі товари перевіряють фахівці: тестують за допомогою спеціальних програм технічний стан, звіряють комплектацію, встановлюють ліцензійне програмне забезпечення. Магазин надає гарантійне обслуговування комп'ютерної техніки, а також обмін та повернення у разі потреби.

"Короб" доставляє товари в Дніпрі та по Україні. Магазин пропонує різні способи оплати: миттєву розстрочку від банку, послуги оплати частинами, купівлю кредиту. Розрахунок - готівковий, безготівковий, післяплата, через систему LiqPay. Корпоративним клієнтам надається весь пакет документів – накладні, рахунки, акти виконаних робіт.

Ваші пропозиції надсилайте нам на e-mail: office@korob.com.ua